Prvo srečanje članov društva v letu 2021

Na sončno soboto 12. junija 2021 je društvo končno uspelo organizirati 1. srečanje v letošnjem letu po težkih časih epidemije, ko je zaradi ukrepov vse zastalo. Ob 9. uri smo se dobili pri naši članici Ivici Vergan, ki nas je popeljala na pohod po gozdu Urbancev. Kot pridni člani smo organizirali tudi čistilno akcijo in pridno pobirali odpadke po gozdu.

Po enournem pohodu smo se vrnili na dom k Ivici, kjer smo imeli, kot dogovorjeno, Občni zbor, ki ga prej nismo smeli organizirati zaradi omejitev druženja. Predsednica Nasiha Cvajdik je pridno speljala ves dnevni red in vsi prisotni člani smo se razveselili novega programa za leto 2021, v upanju, da ga bomo lahko izpeljali glede na situacijo s korona virusom.

Po končanem občnem zboru smo se ob pridni peki člana Franca Cvajdik in vsemi ostalimi dobrotami fino okrepčali in zaplesali ob notah ansambla Primorski fantje in pevko – našo članico – Ivico Vergan.

Napiši komentar

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

sl_SISlovenščina